Hoe moet je Chatnap op je site zetten...

Plak deze code op je startpagina
<!---CUT HERE --->
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript" SRC="http://www.chatzone.de/ad/button.jsp?chan=Empfang">
</SCRIPT>
<!---CUT HERE--->

Laat a.u.b deze code niet zomaar weg, anders is het voor ons niet mogelijk om de chat gratis te blijven houden!!!

Plak deze code op je chatpagina!!

<!---KNIP HIER --->
<APPLET ARCHIVE="http://www.leahcim.com/irc/Chat.zip" CODE="Chat.class" WIDTH=500 HEIGHT=300 CODEBASE="http://www.leahcim.com/irc">
<param name="Language" value="dutch">
<param name="Channel" value="#ChannelName">
<param name="FontSize" value="14">
<param name="ABackColor" value="00008080">
<param name="TBackColor" value="00FFFFFF">
<param name="TForeColor" value="00000000">
<param name="ScrollColor" value="00FFFFFF">
Gebruik een Java ondersteunende browser!!!
</applet>
<!---KNIP HIER--->

Verander de "Channel" parameter om je eigen channel naam te kiezen die je wilt gebruiken voor je chat. Verander gewoon #ChannelName met #WatJeMaarWil (Gebruik geen spaties).
Gebruik een Hexadecimaal waarde voor de Color-Settings.
Color Settings:
ABackColor = Applet Achtergrondkleur
TBackColor = Tekst Achtergrondkleur
TForeColor = Tekstkleur
ScrollColor = Scroller kleur

Andere Talen beschikbaar! Momenteel kan je kiezen uit:

Parameter Value for Language Translator
english Michael (Leahcim) Lantzen
deutsch_du Michael (Leahcim) Lantzen
deutsch_sie Michael (Leahcim) Lantzen
portuguese Miguel Angelo Pandini (mpandini@colatina.com.br)
norwegian Lars Alexander Jakobsen (mojakobs@online.no)
french Jocelyne Benoit (webmaster@jbcreationweb.com)
dansk Ole Gabrielsen (gabrielsen@post1.tele.dk)
spanish Alejandro Figar (huevo@intervox.com.ar)
indonesia Enrico Elizar Samuel (enrico@bit.net.id)
italian Luigi Borghesi (e6528aaa@quick.quicknet.it)
chinese Eric Kao (erickao@acer.net)
rusian Vladimir Azeev (azeev@ropnet.ru)
finnish ??? Please Email me, i lost your Name!
swedish Jerker Dammbro (dammbro@swipnet.se)
dutch Wilbert Scheer (wilbert.scheer@geomatrix.net)
turkish Ahmet Emre (ahmetemre@yahoo.com)

Als je naar een andere taal wil vertalen dan kan je de vertaling van english.lang naar me mailen. Laat de woorden links van de | zoals ze zijn. Vertaal alleen de woorden rechts van de |